MANAM VIRTUVES JAUCĒJKRĀNAM IR ĻOTI MAZA ŪDENS STRŪKLA, KĀ MAN RĪKOTIES?

Ūdens caurplūdi jaucējkrānam var ietekmēt vairākas lietas – sākot no ūdens apgādes sistēmas pareizu darbību un normālu ūdens spiedienu, līdz gružiem aeratorā vai iztekā, kas neļauj ūdenim plūst pilnā apjomā. Vienkāršākais variants kā izlēgt ūdens apgādes sistēmas problēmas un pārāk mazu ūdens spiedienu ir pavērot kā darbojas citi ūdens apgādes avoti Jūsu mājoklī, piemēram, cits jaucējkrāns vannas istabā. Ja citam jaucējkrānam ūdens strūkla ir apmierinoša, tad tas nozīmē, ka problēmas cēlonis jāmeklē citviet. Ja ūdens spiediens arī citviet mājoklī ir neapmierinošs, iesakām sazināties ar profesionālu santehniķi. Tomēr biežāk novērotais iemesls samazinātai ūdens plūsmai ir aeratora aizkaļķošanās. Lai novērstu šo problēmu, noņemiet aeratoru izskrūvējot to no jaucējkrāna iztekas un iztīrāt aeratoru no visiem gružiem un kaļķa. Neviens aerators nav mūžīgs, un tam ir dabīgais nolietojums, tāpēc, lai pilnībā atjaunotu jaucējkrāna oriģinālo funkcionalitāti, iespējams, būs jāiegādājas jauns aerators.

VAI JAUCĒJKRĀNA KRĀSA IETEKMĒ TĀ KALPOŠANAS ILGUMU?

Jaucējkrāna pārklājumi Magma jaucējkrāniem ir vienlīdz izturīgi. Par visizturīgākajiem tiek uzskatīti hroma pārklājuma jaucējkrāni. Jebkura pārklājuma jaucējkrāniem kalpošanas ilgumu ietekmē to kopšana. Neiesakam izmantot abrazīvus tīrīšanas līdzekļus, bet izmantot tīru ūdeni un kokvilnas drānu. Ļoti nevēlama ir tīrāmo līdzekļu izmantošana, kuri satur fosforskābi, skudrskābi, etiķskābi un hloru saturošas skābes, arī sālskābi, jo tās var nodarīt neatgriezeniskus bojājumus jaucējkrāna hroma pārklājumam.

KURŠ JAUCĒJKRĀNS IR VISDROŠĀKAIS ĢIMENEI AR BĒRNIEM?

Ja runa ir par uzņēmuma Magma jaucējkrāniem, tad drošs ir ikviens jaucējkrāns. Ģimenei ar bērniem, ieteicams būtu ielāgot svarīgus piesardzības pasākumus, neatstājot jaucējkrāna rokturi pagrieztu karstajā režīmā. Izvēloties dušas jaucējkrānu, iesakam izmantot dušas komplektu ar termostatu, kur tempratūra iestatīta 38° C, kas var pasargāt bērnus no nelaimes. Tempratūru iespējams palielināt nospiežot pogu.

KĀDU JAUCĒJKRĀNU IZVĒLĒTIES DĀRZA NAMIŅOS UN VASARNĪCĀS?

Ja jaucējkrāns nav savienots ar ūdens pieslēgumu, tad problēmas nebūs ar nevienu jaucējkrānu. Ja esat nolēmis izmantot momentuzsildes vai jaucējkrānu ar termostatu, tad neiesakam tos atstāt telpās, kas netiek ziemas periodā apkurinātas.

JAUCĒJKRĀNĀ AR TERMOSTATU ŪDENS TEMPRATŪRA NAV TIK KARSTA KĀ ES VĒLOS. KĀPĒC TĀ?

Lai noteiktu vai problēma ir jaucējkrānā ar termostatu, iesakam pārliecināties vai pārējos ūdens krānos ūdens tempratūra ir tik karsta cik Jūs vēlaties. Ja konstatējat, ka citos jaucējkrānos karstā ūdens tempratūra ir atbilstoša, tad iespējams vaina ir jaucējkrāna filtrā, kas ir aizsērējis.

VAI IR PIEEJAMS JAUCĒJKRĀNS AUTOSERVISIEM?

Magma sortimentā ir pieejams rokturis Medic, ar kuru var aprīkot vairākas MAGMA jaucējkrānu kolekcijas un kas, pateicoties paaugstinātai un pagarinātai roktura svirai, ļauj jaucējkrānu (gan ūdens plūsmas stiprumu, gan ūdens temperatūru) vadīt ar elkoņiem. Tas nozīmē, ka vidē, kur ir augstas higiēnas prasības ,piemēram, medicīnas iestādēs vai darba procesa laikā rokas kļūst ļoti netīras, piemēram, autoserviss, iespējams, pārtikas rūpniecība, šāds rokturis ir īpaši piemērots.

Komentāri (0)

Nav komentāru

Rakstīt komentāru

Produkts pievienot vēlmju sarakstam
Produkts pievienots salīdzināšanai.

Mēs izmantojam sīkfailus jeb cookies, lai Jūs varētu pielietot mājaslapas funkcijas un lai savāktu statistikas datus par to, kā apmeklētāji izmanto mūsu vietni, tās uzlabošanai. Vairāk informācijas mūsu privātuma politikā.