SIA Magma pievienojas "+3 Ģimenes karte" atlaižu katalogam

Latvijas vērtība ir stipras ģimenes, tāpēc uzņēmums SIA Magma pievienojas „3+ ģimenes karte” plašajam piedāvājumu klāstam daudzbērnu ģimenēm. Uzrādot ģimenes karti SIA Magma santehnikas salonā, Katrīnas Dambī 18a, saņem – 20% atlaidi MAGMA produkcijai.

Par pašu „3+ ģimenes karte”:

Tā kalpo kā apliecinošs dokuments tam, ka tās īpašnieks ir daudzbērnu ģimenes loceklis un ir tiesīgs saņemt dažādas atlaides un atvieglojumus, kurus nodrošina valsts un pašvaldību iestādes. Piemēram, daudzbērnu ģimenes locekļi, kuri izmanto "3+ Ģimenes karti", braucot vietējās nozīmes un starppilsētu maršrutu autobusos un vilcienos, var saņemt atlaidi 25% apmērā no vienas biļetes cenas, kas ir paredzēta vienam braucienam vienā virzienā, kā arī 20% apmērā no abonementa biļetes cenas. Vienlaikus apliecība darbojas kā atlaižu karte, izmantojot privāto uzņēmumu piedāvātos pakalpojumus Latvijas Goda ģimenēm. Piemēram, ar "3+ Ģimenes karti" var iegādāties lētāku degvielu, biļetes uz klasiskās mūzikas koncertiem par puscenu u. tml. (atlaižu katalogs ir pieejams tīmekļa vietnē www.godagimene.lv sadaļā "Atlaižu katalogs").

Komentāri (0)

Nav komentāru

Rakstīt komentāru

Produkts pievienot vēlmju sarakstam
Produkts pievienots salīdzināšanai.

Mēs izmantojam sīkfailus jeb cookies, lai Jūs varētu pielietot mājaslapas funkcijas un lai savāktu statistikas datus par to, kā apmeklētāji izmanto mūsu vietni, tās uzlabošanai. Vairāk informācijas mūsu privātuma politikā.