Kā stāsta vēsture, Katrīnas dambis kā hidrotehniska būve celts 1764.-1769.g. pēc inženiera Gustava Emanuēla fon Veismaņa projekta un pārraudzības. Nosaukts Krievijas carienes Katrīnas II vārdā.  Kā iela pirmo reizi Rīgas kartē minēta mazliet vēlāk- 1876. gadā. No 2001. gada kvartālā starp Katrīnas Dambi, Sermuliņu ielu un Mazo Piena ielu mājo viens no vadošajiem santehnikas vairumtirgotājiem un jaucējkrānu ražotājs ar starptautisku pieredzi,- uzņēmums SIA „MAGMA”. Jau vairākus gadus kā neatņemama uzņēmuma gada cikla sastāvdaļa ir ikgadējā visa kolektīva talka. Talkas laikā tiek sakopta uzņēmuma teritorija, tādējādi spītējot laika zobam. Ik gadu kāds kvadrātmetrs top vēl tīrāks, brīvāks no ilgi krātajām liecībām par pagātnes varenību, dambja celtniecību, kā arī pamestību pēc Otrā pasaules kara.
Īpaši svinīga izvērtās 2019. gada maija talka. Pēc padarīta darba un kārtīgām pusdienām, debesis, kā novērtējot labi padarītu darbu, noskaloja putekļus no darbarīkiem ar kārtīgu ūdens šalti. Jūsu priekam un ērtībai- jau vairāk kā divus gadu desmitus, ar lepnumu par savu zemi, smagu darbu un attieksmi. Uzņēmums „Magma” arī šādā veidā rūpējas par tīru un sakoptu vidi, jo, runājot par ērtībām, mazsvarīgā nav.

Komentāri (0)

Nav komentāru

Rakstīt komentāru

Produkts pievienot vēlmju sarakstam
Produkts pievienots salīdzināšanai.

Mēs izmantojam sīkfailus jeb cookies, lai Jūs varētu pielietot mājaslapas funkcijas un lai savāktu statistikas datus par to, kā apmeklētāji izmanto mūsu vietni, tās uzlabošanai. Vairāk informācijas mūsu privātuma politikā.