Ieteikumi, kā izvairīties no aizsērējumiem izlietnes un vannas istabas kanalizācijas caurulēs

Aizsērējusi kanalizācija ir lielākais bieds ikvienam dzīvokļa īpašniekam un īrniekam.

Gluži kā zobu sāpes, aizsērējumi rodas neīstajā laikā, un to tīrīšanas izmaksas sagādā galvas sāpes kā īrniekam, tā dzīvokļa īpašniekam. Papildus aizsprostojumiem, smaka, kas nāk no izlietnes vai vannas istabas, reizēm ir pat bīstama ikvienam, kas atrodas mājā vai dzīvoklī. Iespēja, ka aizsērējumu spēs izšķīdināt kāds no parastajiem tīrīšanas līdzekļiem, ir maza, bet santehniķa izsaukums un apmeklējums jau būs mērāms vairākos desmitos eiro. Pēc mūsu domā šie pāris punkti Jūsu ikdienā sniegs Jums uzskatāmu piemēru kā izvairīties no aizsērējumiem vannas istabā

MAGMA ieteikumi kā izvairīties no aizsērējumiem Tavā izlietnē, vannā un dušas kabīnē:

1. Lieto drenāžas sietiņu izlietnē, dušas kabīnē vai vannā. Tas Tev palīdzēs, lai ēdienu atliekas, mati vai pat mazi priekšmeti nenonāk kanalizācijas caurulēs, vēlāk veidojot aizsērējumu. Viss, kas būs nepieciešams – ik pa laikam iztīrīt sietiņu, lai tas var turpināt kvalitatīvi pildīt savu funkciju.

2. Pēc sātīga, taukaina ēdiena gatavošanas, taukus nelej izlietnē, bet šim nolūkam izmanto izlietotu konservētu dārzeņu kārbu vai citu priekšmetu, ko pēc tam var izmest atkritumu tvertnē. Iemesls šādai darbībai ir pavisam vienkāršs – tauki, nonākot kanalizācijas caurulē, sacietē, veidojot aizsērējumu un liekas problēmas nākotnē.

3. Kafijas biezumus izmet atkritumu tvertnē, vai arī tos var labi izmantot kā mēslojumu piemājas dārzā. Laba iespēja kā izvairīties no aizsērējumiem vannas istabā vai virtuves izlietnēs.  

4. Pēc katra vannas vai dušas apmeklējuma izņem matus no vannas un dušas kabīnes, bez sietiņa tie nonāks kanalizācijas caurulē, kur uzkrājoties tie var veidot aizsērējumu.

5. Reizi nedēļā paturi atvērtu jaucējkrāna karstā ūdens padevi uz pāris minūtēm, lai karstais ūdens izkausē caurulē sakrājušos taukus un aizskalo citus atkritumus, tādējādi pasargājot cauruli no aizsērējumiem.

6. Tikko Tu redzi, ka izlietnē, vannā vai dušas kabīnē veidojas aizsērējums, sazinies ar profesionāliem santehniķiem, kas Tev noteikti palīdzēs!

Komentāri (0)

Nav komentāru

Rakstīt komentāru

Produkts pievienot vēlmju sarakstam
Produkts pievienots salīdzināšanai.