Padomi mājdzīvnieku saimniekiem, kā nesabojāt mājās santehniku

Mājdzīvnieks ģimenē neapšaubāmi kļūst par svarīgu ģimenes locekli, padarot dzīvi interesantāku un sniedzot saviem saimniekiem beznosacījuma mīlestību un to patīkamo sajūtu, ka Tevi kāds mājās gaida. Tāpēc esam sagatavojuši noderīgus padomus un santehniķu ieteikumus mājdzīvnieku saimniekiem.Padomi mājdzīvnieku saimniekiem, kā nesabojāt mājās santehniku.  Mūsu ieteikumi būs labs palīgs tieši jaunajiem mājdzīvnieku saimniekiem, tas ir līdzīgi kā, kad mājās ierodas mazulis un  videi jābūt sagatavotai un drošai.

Vannošanās

Pienāks reize, kad mājas mīluli - suni, kaķi vai kādu eksotiskāku dzīvnieku būs nepieciešams mazgāt. Noteikti iesakām izmantot sietiņus vannā un dušas notecē, tie pasargās caurules no aizsērēšanas ar mājdzīvnieku spalvām. Mājdzīvnieku saimnieki, kuru mājas mīluļi lepojas ar skaistu kažoku, šo noteikti sapratīs. Pēc mazgāšanas sietiņi arī atvieglos vannas un dušas iztīrīšanu un atbrīvošanu no spalvām. Protams, tas ir ieteikums, kas var pasaudzēt mājsaimniecību no izmaksām, kuru dārdzību būtu jāizvērtē individuāli. Dzīvnieku spalvas, nonākot notecē, var veidot aizsērējumu, kura tīrīšanu iespējams jāveic pašu spēkiem, bet nereti nepieciešama dārgu cauruļu tīrīšanas līdzekļu iegāde. Nav izslēgts, ka nepatīkamā situācija izvērsīsies par nepatīkamu piedzīvojumu, ar santehniķu iesaisti un lielu rēķinu. Iesakām būt atbildīgiem un pasargāt sevi no liekām rūpalām.

Aizveriet tualetes poda vāku

Suņi un kaķi, diemžēl vai par apbrīnu, podu mēdz izmantot kā dzeramo trauku. Uzmanīgi aplūkojot visas brīdinājuma zīmes uz vannas istabas un tualetes tīrīšanas līdzekļiem, ir redzams, cik daudz tajos ir ķīmiskas vielas, un cik bīstami tie var būt Jūsu mājdzīvniekam. Tieši tāpēc iesakām, tualetes poda vāku turēt aizvērtu, bet mājdzīvnieka dzeramo trauku pilnu ar svaigu ūdeni.  Mums ir svarīgas mūsu klientu ērtības, svarīgas ir rūpes arī par mājdzīvniekiem.  Pakonsultējoties ar dzīvnieku aizstāvjiem un biedrībām, kas rūpējas par suņu un kaķu veselību, secinājām, ka slikta dūša un liels diskomforts ir mazākais ar ko var saskārties Jūsu mājas mīlulis.

Mājdzīvnieku labierīcības saturs atkritumu kastē

Iesakām būt uzmanīgiem ar saturu, kas tiek noskalots tualetes podā, smiltīm un sastāvam no mājdzīvnieku labierīcībām nebūtu jānonāk podā, pat ja uz smilšu iepakojuma ir uzraksts, kas apliecina, ka droši to var darīt. Noteikti mēs to NEREKOMENDĒJAM darīt. Nevēlams aizsērējums tiešām var sabojāt Jūsu ikdienu ar nepatīkamiem pārsteigumiem un nevajadzīgām izmaksām. Līdzīgi kā ar vannošanos, labierīcības saturs var veidot aizsērējumu, kas var pilnībā aizsprostot kanalizācijas cauruli, ko pašu spēkiem var arī neattīrīt. Liela iespēja, ka izvēlētais dārgākais tīrīšanas līdzeklis dos cerību, bet ne problēmas risinājumu, kas atkal var izvērsties santehniķa izsaukumā. Iesakām būt atbildīgiem, ietaupīt uz nevajadzīgiem tēriņiem un vairot prieku un ērtības Jūsu dzīvē.

 

Santehnikas vairumtirgotājs un ražotājs, uzņēmums Magma, savā salonā Rīgā, Katrīnas dambī 18a, ir īpaši tendēts uz individuāliem risinājumiem, jau vairāk kā dekādi savus apmeklētājus apkalpo katru darba dienu no 10 – 19. Pastāvīgie klienti, kas ir gan juridiskas, gan fiziskas personas, īpaši novērtē konsultantu kompetenci, ērto atrašanās vietu, iespēju novietot automašīnu un iespēju apmeklēt salona rīkotos pasākumus, kuros iespējams uzzināt par aktuālajiem jaunumiem santehnikas nozarē un būvniecībā. Pieteikt vizīti salona apmeklējumam iespējams mājas lapā www.magma.lv vai pa tālruni: 371 67790712

Komentāri (0)

Nav komentāru

Rakstīt komentāru

Produkts pievienot vēlmju sarakstam
Produkts pievienots salīdzināšanai.

Mēs izmantojam sīkfailus jeb cookies, lai Jūs varētu pielietot mājaslapas funkcijas un lai savāktu statistikas datus par to, kā apmeklētāji izmanto mūsu vietni, tās uzlabošanai. Vairāk informācijas mūsu privātuma politikā.