Tualetes poda izvēle

Apzinoties, cik daudz  tualetes pods ikdienā tiek izmantots, ir pašsaprotami, ka tam ir jābūt praktiskam un ērtam. Pirms tualetes poda iegādāšanās ir jāizvērtē vairāki kritēriji, lai iegādāties sev piemērotāko risinājumu, jo  arī tualetes podi, kā jebkurš cits telpas elements, kādreiz mēdz neiederēties konkrētajā  tualetē vai vannas istabā ar savu dizainu vai tehniskajiem parametriem!

Sākotnēji jānoskaidro, kādu tualetes poda veidu savā tualetē jūs vēlaties redzēt. Kāds tualetes pods vizuāli iederas vairāk –  stiprināms pie grīdas vai , kuru stiprina pie sienas?

Iesakām izvērtēt:

1) Pie sienas stiprināmie tualetes podi atvieglos tīrīšanas un uzkopšanas procesus tualetē -  tualetes pods nesaskarsies ar zemi un  netīrumi un putekļi nesakrāsies tualetes poda starpās.  Jo gludāka  ir tualetes poda virsma, jo vieglāk tīrāma.

Pie sienas stāvošajiem podiem ir atšķirīga veida izvadi – horizontāls sienā, vertikāls grīdā, universāls, 45 grādu leņķi.  

Tāpat arī podiem, kas ir piestiprināti pie grīdas, izvadi ir tādi paši kā pie sienas piestiprinātajiem podiem. Savukārt ūdens pievadi skalojamajai kastei ir šādi: no sāna, apakšas, slēpts kā arī no aizmugures.

Uzmanība jāpievērš tādiem kritērijiem kā poda garums un augstums. Piemēram, augstāks pods būs komfortablāks garāka auguma cilvēkiem un senioriem

2)Tualetes podi ir pieejami dažādās krāsās. Pārsvarā piedāvājumā ir  klasiski baltā dažādu toņu tualetes podi. Taču, ja vannas istabas dizains ir izstrādāts tumšos toņos, vai ar īpašiem krāsu un faktūru salikumiem , klasiski balts pods pat var likties neiederīgs. Tādā gadījumā ir ražotāji, kuri piedāvā dzeltenus, melnus, pat sarkanus tualetes podus, kuri telpas dizainu lieliski papildinās un piešķirs individualitāti .

3) Svarīgs arī ekonomiskais aspekts. Ir ieteicams izvēlēties tualetes podus ar dubultās skalošanas mehānismu. Šīs skalošanas sistēmas ekonomiskā priekšrocība ir tāda, ka ar divām skalošanas izvēles pogām tiek piedāvāts katru skalošanas reizi izvēlēties 3 vai 6 litrus vienai skalošanas reizei. Tajā pašā laikā dubultā skalošanas sistēma izlīdzina temperatūru, kā arī neļauj kondensātam veidoties uz poda tvertnes virsmas. Tādā veidā tiek ietaupīts gan ūdens, gan arī tīrīšanas process, kas nodrošina higiēnas prasības .

4) Lai neradīt diskomfortu mājās ar ūdens nolaišanas skaļumu, iesakām pakonsultēties par šo parametru ar speciālistu, lai tas jums iesaka tualetes podu, kura darbību nerada ļoti skaļu troksni.Piemēram, skalojamā kaste, kuru darbina spiediena mehānisms, var būt ekonomiskāks risinājums, taču var nākties rēķināties ar lielāku troksni ik reizi, kad tiek nolaists ūdens. Tomēr vērts atzīmēt, ka skalojamai kastei, kas tiek darbināta ar spiediena palīdzību, ir arī savas priekšrocības, piemēram, skalojamās kastes ārpuse nenoraso. 

5) Tualetes podam noteikti vajadzīgs vāks un lieki paskaidrot kamdēļ. Un, ja ir vāks, tad tas ir jātur nolaists uz poda virsmas! Izvēlieties tādus vākus, kuri aizveras klusi un lēni, neradot papildus diskomfortu ar troksni.

 Tagad santehnikas veikalos un salonos tik tiešām ir liels piedāvājums tualetes podiem gan ar formas un dizaina īpatnībām: klasiski, ovāli, kvadrātveida, apaļi, gan ar dažādiem tehniskajiem parametriem.

Salonā “Magma” konsultanti jums sniegs atbildes uz visiem jautājumiem tualetes poda izvēlē un ieteiks labākos risinājumus jūsu vannas istabai un tualetei.

Komentāri (0)

Nav komentāru

Rakstīt komentāru

Produkts pievienot vēlmju sarakstam
Produkts pievienots salīdzināšanai.

Mēs izmantojam sīkfailus jeb cookies, lai Jūs varētu pielietot mājaslapas funkcijas un lai savāktu statistikas datus par to, kā apmeklētāji izmanto mūsu vietni, tās uzlabošanai. Vairāk informācijas mūsu privātuma politikā.