Uzzini, kā MAGMA ražotie jaucējkrāni var atdzīvināt Tavu vannas istabu!

Bieži sevi pieķeram pie domas, ka vislielākā nozīme ir tieši niansēm, it īpaši, ja runa ir par vannas istabas apdari. Jaucējkrāni, dušas un aksesuāri ir būtiskākās detaļas, kuras patiesi piešķir lielu vizuālo atšķirību vannas istabās, iedod katrai no tām raksturu.

Ienes stilu savā vannas istabā!

Neatkarīgi no esošā vannas istabas dizaina un noformējuma – vai tā būtu plaša vannas istaba ar masīvu akmens vannu vai neliela vannas istaba ar mazu dušas kabīni un izlietni stūrī – MAGMA plašajā piedāvājumā Tu noteikti atradīsi vispiemērotāko modeli no mūsu jaucējkrāniem, dušas klausulēm un aksesuāru komplektiem, pieskaņotu tieši Tavas vannas istabas dizainam. Pieskaņotu tā, lai tas piešķirtu Tavai vannas istabai raksturu!

Vannas istabas „odziņa” – kas tā ir?

Ne velti interjera dizaineri nevairās teikt, ka vannas istabas iekārtojumā tieši jaucējkrāni ir dizaina „odziņa”. Jaucējkrāna nomaiņa vannas istabā tiek salīdzināta ar auduma pārtapšanu skaistā balles kleitā. No pašlaik piedāvājumā esošajiem MAGMA jaucējkrānu modeļiem ar dažādu augstumu, izmēru, pielietojumu un funkcionalitāti, kāds no mūsu sortimenta var kļūt par tieši Tavas vannas istabas dizaina „odziņu”! Mūsu sortimentā esošie vannas istabas aksesuāri un dušas komplekti būs gaumīgs papildinājums.

Salīdzinoši mazas izmaksas.

Galvenais un pats svarīgākais ieguvums, kas saistīts ar MAGMA jaucējkrāniem un dušām ir tāds, ka lielas izmaiņas iespējams veikt par salīdzinoši ļoti mazām izmaksām. Jaucējkrāna, dušas klausules un pāris aksesuāru nomaiņa var ievērojami uzlabot Tavas vannas istabas izskatu, neveicot lielu remontu. Tajā pašā laikā piešķirot vannas istabai „jaunu dzīves ciklu”.

Netērē līdzekļus dārgiem remontiem, lai sasniegtu sev vēlamo rezultātu! Kopš 2005.gada mēs, MAGMA, gaidām Tevi santehnikas salonā Rīgā, Katrīnas dambī 18a, ar plašu jaucējkrānu klāstu. Ieplāno vizīti un gaidīsim ciemos!

Komentāri (0)

Nav komentāru

Rakstīt komentāru

Produkts pievienot vēlmju sarakstam
Produkts pievienots salīdzināšanai.