ŪDENS IR VISAS DZĪVĪBAS PAMATS! Cik ilgi mums - planētas Zeme iedzīvotājiem, pietiks dzeramais ūdens? Par to satraucas un diskutē visā pasaulē. Diemžēl vairums cilvēku  līdz galam nenovērtē tīra ūdens patieso vērtību. 97% no pasaules ūdens krājumiem ir sālsūdens, kuru nevaram lietot uzturā. 2.1% no pasaules ūdens krājumiem ir sasaluši polārajos ledājos. Un tikai mazāk nekā 1% no pasaules ūdens krājumiem ir cilvēkam pieejams dzeramais ūdens. Ap 800 miljoniem cilvēku visā pasaulē nav pieejas tīram dzeramajam ūdenim.

Mūsu pieprasījums pēc ūdens ir pieaudzis tiktāl, ka dabiskais ūdens cikls tam vairs netiek līdzi. Piesārņojums, kuru galvenokārt izraisa kanalizācijas noplūdes un ķīmiskas vielas, ir padarījis tīru ūdeni par retu un vērtīgu patēriņa preci.

Mēs - uzņēmuma “Magma” komanda esam uzsākuši radošu un izglītojošu projektu “Atbildība par katru pilienu”, kura ietvaros dodamies pie mūsu mazākajiem valsts iedzīvotājiem! Dodamies pie bērniem uz Rīgas bērnudārziem ar vēlmi pastāstīt un parādīt kāda ir ūdens vērtība visam dzīvajam un visai  pasaulei kopumā, lai jau  no mazotnes cilvēkos  rastos apziņa par ūdens vērtīgumu un tā taupīšanas nepieciešamību!

Esam priecīgi par pirmsskolas mācību iestāžu vadītāju atsaucību un ieinteresētību mūs uzņemt un dod iespēju komunicēt ar bērniem.

Bērni ar lielu interesi klausās gan par to, kā tad ūdens veidojas un rotē dabā, kā tas nonāk mūsu mājvietās un to, ka katrs mēs varam ieguldīt savu uzmanības un atbildības daļu kopējās ekoloģiskās problēmas mazināšanā,  racionāli izlietojot un taupot mums pieejamos dzeramā ūdens resursus!

Komentāri (0)

Nav komentāru

Rakstīt komentāru

Produkts pievienot vēlmju sarakstam
Produkts pievienots salīdzināšanai.

Mēs izmantojam sīkfailus jeb cookies, lai Jūs varētu pielietot mājaslapas funkcijas un lai savāktu statistikas datus par to, kā apmeklētāji izmanto mūsu vietni, tās uzlabošanai. Vairāk informācijas mūsu privātuma politikā.